STAND-UP DRAMA „NAMAI“

Stand-up ir drama – tai, rodos, du nesuderinami dalykai. Tačiau mes pabandėme sujungti abu žanrus į vieną – taip gimė mūsų „NAMAI“. Kviečiame visus į šį neįprastą spektaklį, kuriame nepamatysite vaidybos, bet išgirsite neapsakomai daug įdomių pamokančių vieno žmogaus gyvenimo istorijų. Kartais bus juokinga, kartais – ne. Pažadame, kad apsilankę spektaklyje, ilgai dar galvosite apie tai, ką pergyvenote salėje, ilgai dar atsiminsite Elijaus gyvenimo istoriją ir šimtą kartų apmąstysite ją.Čia kalbėsime apie narkotikų žalą rimtai, tad renginys rekomenduojamas jaunimui nuo 14 metų. Spektaklio pabaigoje vyks diskusija, tad neskubėkite pabėgti, o stand-up metu sugalvokite savo klausimus Elijui.

Renginys vyks šį rugsėjį, 20d. 18:00 val. teatre „Menas“ (Panevėžio Teatras „Menas“)

Režisierius: Andrej Špilevoj

(Ne)Vaidina: Elijus UrbietisIšankstinė registracija: www.dramanamai.eu

Amžiaus cenzas: N14

Renginys nemokamas!

Renginio organizatoriai: Labdaros ir paramos fondas „Nauja viltis“

Renginio rėmėjas: Panevėžio miesto savivaldybė

Возможно, это изображение (текст)

„Mūsų laiškas Panevėžiui“ 2021

Nepaisant oro sąlygų, renginys „Mūsų laiškas Panevėžiui“ įvyko. Dėkojame mūsų bendradarbiams „Gyvojo Dievo krikščionių bažnyčiai“, leidusiems pasinaudoti jų maldos namų patalpomis ir padėjusiems „pagaudyti“ ir iki renginio pavėžėti norėjusius sudalyvauti renginyje iš Laisvės aikštės. Renginio metu išvydome „Prabudimo orkestro“ iniciatorių Tadą Daujotą, klausėmės jo inicijuotos „Atgimimo vaikų“ grupės giesmių ir dainų, raginančių budinti Lietuvą gręžtis į Jėzų ir ieškoti paguodos Jame. Taip pat girdėjome autorines Gabrielės Gvazdikaitės giesmes, bei parodėme trumpametražį filmą „Gimęs antrą kartą“, kuris yra pastatytas pagal tikrą istoriją. Vakaro pabaigoje įvyko diskusija su filmo režisiere Debora Gvazdikaite ir pagrindinį vaidmenį atlikusiu aktoriumi Tomu Šečkumi. Renginys yra dalis projekto „Posūkio taškas 2: santykiais paremta socialinė integracija“, kurį iš dalies finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė

Šis paveikslėlis neturi alt atributo; jo failo pavadinimas yra kartu-1.jpg

Iškyla pagal projektą „Posūkio taškas 2: santykiais paremta socialinė integracija“

Liepos 10 d. Fondas organizavo bendruomenės iškylą socialinės rizikos grupės žmonėms pagal antrus metus vykstantį projektą „Posūkio taškas 2: santykiais paremta socialinė integracija.“ Iškyla vyko sodyboje „Gojaus atgaiva“, ir ji buvo orientuota į fizinio aktyvumo skatinimą bei savęs pažinimą, stiprinami socialiniai įgūdžiai. Iškyloje dalyvavo žmonės, turintys emocinių sunkumų, piktnaudžiavimo alkoholiu problemų, vieniši. Profesionalaus trenerio Eriko pagalba buvo surengta sportinė estafetė, kurios metu iškylos dalyviai mokėsi paprastų pratimų, kuriuos galima naudoti namuose. Taip pat psichologė Kristina moterims pravedė psichoedukacinį užsiėmimą „Kai kalba ne žodžiai“, kurio metu dalyvės mokėsi atpažinti bei priimti savo emocijas ir geriau įsisavino neverbalinės kalbos svarbą santykiams, bet išbandė kelias emocijų valdymo technikas. Projektas iš dalies finansuojamas Panevėžio mieto savivaldybės.